Kancelaria Brokerska CONTENT INSURANCE
Anna Borowiak Broker Ubezpieczeniowy
75-324 Koszalin
ul. Projektantów 9/9

tel./fax: 094 347-11-31
tel. kom.: 605-098-060
content@koszalin.home.pl
www.contentbroker.pl

Money.pl - ubezpieczenia

Portal finansowy nr 1 w Polsce
Money.pl
  1. "Polska ma nowego miliardera" - pisały media na początku 2021 roku o Dawidzie Zielińskim, prezesie Columbus Energy. Dziś wielomiliardowe wyceny spółki notowanej na giełdzie są przeszłością, a sam prezes musiał zwolnić 900 osób. Zobacz najnowszy odcinek "Biznes Klasy".
  2. Niemiecki gigant Bosch ma zredukować zatrudnienie w swoich dwóch fabrykach o 1,5 tys. osób. Zwolnienia mają dotyczyć osób pracujących w zakładach produkujących części samochodowe. Redukcja ma zakończyć się w 2025 roku.
  3. Do Serbii popłynął gaz z Azerbejdżanu. W ceremonii uruchomienia przesyłu surowca uczestniczyli w niedzielę prezydenci Serbii, Azerbejdżanu, Bułgarii i przedstawiciel UE. Belgrad, dotąd uzależniony od gazu rosyjskiego, stawia na zdywersyfikowanie źródeł dostaw surowca.
  4. Australijski rząd szuka rozwiązania dla kryzysu mieszkaniowego. Lekiem na problem ma być podniesienie opłat dla obcokrajowców. To kolejny pomysł na poprawę sytuacji. Nieruchomości w Australii należą do najdroższych na świecie.
  5. Port w Gdańsku zanotował największy wzrost przeładowanych towarów w Europie. Wyprzedził inne europejskie porty, takie jak Bremerhaven, gdzie przeładowano 42,7 miliona ton, czy Barcelonę z wynikiem 57,4 miliona ton.