Kancelaria Brokerska CONTENT INSURANCE
Anna Borowiak Broker Ubezpieczeniowy
75-324 Koszalin
ul. Projektantów 9/9

tel./fax: 094 347-11-31
tel. kom.: 605-098-060
content@koszalin.home.pl
www.contentbroker.pl

Money.pl - ubezpieczenia

Portal finansowy nr 1 w Polsce
Money.pl
  1. Wprowadzenie dyrektywy budynkowej razem z Zielonym Ładem będzie kosztować "15 tysięcy na rok od osoby" - powiedział w środę wieczorem na antenie TV Republika europoseł Daniel Obajtek. Były szef Orlenu uważa, że beneficjentem regulacji będą Chiny oraz Niemcy.
  2. W najbliższych latach oraz dziesięcioleciach Czechy będą borykać się z niedoborem pracowników - powiedział minister pracy i wicepremier Marian Jurečka. Polityk mówił o "wąskim gardle", które wpłynie na rozwój gospodarki. Czeska opinia publiczna dyskutuje o zwiększeniu migracji lub podniesieniu wieku emerytalnego.
  3. Garaże wielostanowiskowe znajdujące się w budynkach mieszkalnych będą opodatkowane według stawki przewidzianej dla mieszkań. Co w praktyce oznaczają zmiany, które mają wejść w życie od 1 stycznia 2025 roku?
  4. Grecki statek handlowy zgłosił w środę incydent na Morzu Czerwonym. Jednostka została najpewniej zaatakowana celowo - powiadomiła agencja Reutera, powołując się na źródła i agencje zajmujące się bezpieczeństwem morskim. W wyniku ataku uszkodzona została maszynownia.
  5. Pomysł podniesienia podatku od wynajmu mieszkań, o którym pisał money.pl w środę rano, wywołał lawinę komentarzy. Z najwyższych kręgów w MF wiemy, że taka opcja istnieje, choć nie wiadomo, czy w ogóle wejdzie do prac legislacyjnych. Pewne jest, że branża nieruchomości stanęłaby przed poważnymi zmianami.